Promuj biznes za darmo

Biznes, zwłaszcza lokalny, możesz z powodzeniem promować za darmo. Przede wszystkim używając Internetu. Co robić, z czego korzystać w sieci, aby osiągnąć zamierzony cel: wzrost sprzedaży?  

W Internecie jest dużo serwisów, gdzie można zamieścić informacje o swojej firmie za darmo. Do najbardziej efektywnych serwisów, gdzie możesz zaprezentować swoją ofertę należą olx oraz lento. To co jest bardzo atrakcyjne w tych serwisach to to, że umieszczając tam swoja ofertę od razu jesteś na pierwszej stronie w Google.  

Warto zadbać by pojawiać się w mapach Google. 

Facebook to miejsce, gdzie doskonale funkcjonują pewne typy biznesów: branża beauty, sprzedaż ubrań, butów, sprzętów domowych. To tylko niektóre. Warto założyć stronę z ofertą. Facebook daje szansę na rozprzestrzenianie się informacji o twojej ofercie. To wszystko za darmo. 

Stwórz stronę WWW, ale od razu z myślą o wyszukiwarce Google. Generalnie strona biznesowa która nie jest wypozycjonowana w tej najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie nie ma sensu. Dlatego już w trakcie projektowania witryny należy zadbać o SEO. Chyba że pełni jakąś inna funkcję, np..: platformę informacyjną dla jakiejś zamkniętej grupy ludzi.